DC Jack PJ038 Bekijk groter

DC Jack PJ038

PJ038

Nieuw product

PJ038 1.65MM

Meer details

29 items op voorraad

Op werkdagen voor 19:00 besteld, morgen in huis

Gratis verzending!

8,95€ incl. btw

Meer informatie

DC Jack PJ038 1.65MM

LET OP! Er zijn laptops waar verschillende type DC jacks in voorkomen. Controleer eerst welk type DC jack in uw laptop zit en vergelijk deze met de foto. Twijfelt u? Neem dan contact met ons op.


Past onder andere in:

Acer Aspire 3100
Acer Aspire 3680
Acer Aspire 3690
Acer Aspire 3692WLMi
Acer Aspire 4230
Acer Aspire 4310
Acer Aspire 4720Z
Acer Aspire 4720ZG
Acer Aspire 4736
Acer Aspire 4736Z
Acer Aspire 4736ZG
Acer Aspire 4810T
Acer Aspire 4810TG
Acer Aspire 4810TZ
Acer Aspire 5050 series
Acer Aspire 5050NWXMi
Acer Aspire 5051
Acer Aspire 5051ANWXCi
Acer Aspire 5051ANWXMi
Acer Aspire 5051AWXMi
Acer Aspire 5051NWXCi
Acer Aspire 5051NWXMi
Acer Aspire 5051WXCi
Acer Aspire 5051WXMi
Acer Aspire 5052
Acer Aspire 5052ANWXMi
Acer Aspire 5052NWXCi
Acer Aspire 5052NWXMi
Acer Aspire 5052WXMi
Acer Aspire 5053
Acer Aspire 5053NWXMi
Acer Aspire 5053WXMi
Acer Aspire 5054
Acer Aspire 5054WXMi
Acer Aspire 5100
Acer Aspire 5101AWLMi
Acer Aspire 5101WLMi
Acer Aspire 5102WLMi
Acer Aspire 5110
Acer Aspire 5112WLMi
Acer Aspire 5515
Acer Aspire 5570
Acer Aspire 5570Z
Acer Aspire 5580
Acer Aspire 5580WXMi
Acer Aspire 5582
Acer Aspire 5583NWXMi
Acer Aspire 5584NWXMi
Acer Aspire 5610 series
Acer Aspire 5610AWLMI
Acer Aspire 5610NWLMi
Acer Aspire 5610WLMi
Acer Aspire 5610Z
Acer Aspire 5610ZWLMi
Acer Aspire 5611
Acer Aspire 5611AWLMi
Acer Aspire 5611WLMi
Acer Aspire 5611ZWLMi
Acer Aspire 5612
Acer Aspire 5612AWLMI
Acer Aspire 5612NWLCi
Acer Aspire 5612NWLMi
Acer Aspire 5612NWXMi
Acer Aspire 5612WLCi
Acer Aspire 5612WLMi
Acer Aspire 5612WXMi
Acer Aspire 5612ZWLMi
Acer Aspire 5613
Acer Aspire 5613WLMi
Acer Aspire 5613ZWLMi-2048
Acer Aspire 5630 series
Acer Aspire 5630WLMi
Acer Aspire 5632
Acer Aspire 5632WLMi
Acer Aspire 5633
Acer Aspire 5633NWLMi
Acer Aspire 5633WLMi
Acer Aspire 5633WXMi
Acer Aspire 5634
Acer Aspire 5634WLMi
Acer Aspire 5635
Acer Aspire 5635WLMi
Acer Aspire 5650
Acer Aspire 5680
Acer Aspire 5732 series
Acer Aspire 5732Z
Acer Aspire 5732Z-4234
Acer Aspire 5732Z-432G32Mn
Acer Aspire 5732Z-434G25MN
Acer Aspire 5732Z-434G50MN
Acer Aspire 5732Z-443G32MN
Acer Aspire 5732Z-444G32MN
Acer Aspire 5732ZG
Acer Aspire 5732ZG-444G64MN
Acer Aspire 5732ZG-454G32MN
Acer Aspire 5732ZG-454G50MN
Acer Aspire 5733Z-P614G50MN
Acer Aspire 5734Z
Acer Aspire 5940 series
Acer Aspire 5940G
Acer Aspire 5940G-724G50Bn
Acer Aspire 7530
Acer Aspire 7530G
Acer Aspire 7535
Acer Aspire 7535G
Acer Aspire 7715Z
Acer Aspire 7730
Acer Aspire 7730G
Acer Aspire 7730Z
Acer Aspire 7730ZG
Acer Aspire 9500
Acer Aspire 9502WSMi
Acer Aspire 9503WSMi
Acer Aspire 9504WSMi
Acer Aspire 9510
Acer Aspire 9520
Acer Aspire 9800
Acer Aspire 9810
Acer Aspire 9813
Acer Aspire 9920
Acer Aspire 9920G
Acer Aspire One A110
Acer Aspire One A150 series
Acer Aspire One A150-1049
Acer Aspire One A150-1249
Acer Aspire One A150-1382
Acer Aspire One A150-1447
Acer Aspire One A150-1493
Acer Aspire One A150-1532
Acer Aspire One A150-1570
Acer Aspire One A150-1635
Acer Aspire One A150-1983
Acer Aspire One A150-AB
Acer Aspire One A150-AB-1GB
Acer Aspire One A150-AW-1GB
Acer Aspire One A150-BB
Acer Aspire One A150-BB-1GB
Acer Aspire One A150-BB-512
Acer Aspire One A150-BB1
Acer Aspire One A150-BGB
Acer Aspire One A150-BGB-1GB
Acer Aspire One A150-BK-6L
Acer Aspire One A150-BK1
Acer Aspire One A150-BP-1GB
Acer Aspire One A150-BW
Acer Aspire One A150-BW-1GB
Acer Aspire One A150-BW-512
Acer Aspire One A150L
Acer Aspire One A150X
Acer Aspire One ZG5
Acer Aspire One ZG8
Acer eMachines E525 series
Acer eMachines E525-573G16Mi
Acer eMachines E525-902G16Mi
Acer eMachines E725
Acer eMachines E725-423G25Mi
Acer eMachines E725-434G32Mi
Acer eMachines G420 series
Acer eMachines G620 series
Acer eMachines G625 series
Acer eMachines G625-203G16Mi
Acer eMachines G725 series
Acer eMachines G725-423G32Mi
Acer eMachines G725-424G32Mi
Acer Extensa 5220 series
Acer Extensa 5220-050508Mi
Acer Extensa 5220-051G08MI
Acer Extensa 5220-101G08Mi
Acer Extensa 5220-1A1G12Mi
Acer Extensa 5220-201G08Mi
Acer Extensa 5220-301G08Mi
Acer Extensa 5230
Acer Extensa 5230E
Acer Extensa 5235
Acer Extensa 5430
Acer Extensa 5510
Acer Extensa 5510Z
Acer Extensa 5520G
Acer Extensa 5610
Acer Extensa 5610G
Acer Travelmate 2350
Acer Travelmate 2355LCi
Acer Travelmate 290
Acer Travelmate 290E
Acer Travelmate 4200
Acer Travelmate 4202WLMi
Acer Travelmate 4260
Acer Travelmate 4320
Acer Travelmate 5510
Acer Travelmate 5515
Acer Travelmate 5515WLMi
Acer Travelmate 5520 series
Acer Travelmate 5520-401G12Mi
Acer Travelmate 5520-501G16M
Acer Travelmate 5520-501G16Mi
Acer Travelmate 5520-5030
Acer Travelmate 5520-5313
Acer Travelmate 5520-5424
Acer Travelmate 5520-5A1G16Mi
Acer Travelmate 5520-6A1G08Mi
Acer Travelmate 5520-6A1G16Mi
Acer Travelmate 5520-6A2G12Mi
Acer Travelmate 5520-7A2G16Mi
Acer Travelmate 5520G
Acer Travelmate 5520G-402G16Mi
Acer Travelmate 5530
Acer Travelmate 5530G

Asus X73S

eMachines G525

Packard Bell EasyNote LJ65 series
Packard Bell EasyNote LJ65-AU-002
Packard Bell EasyNote LJ65-AU-250NL
Packard Bell EasyNote LJ65-AU002BE
Packard Bell EasyNote LJ65-AV-010
Packard Bell EasyNote LJ65-AV-011
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-014
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-025
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-026
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-027
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-035
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-255NL
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-580
Packard Bell EasyNote LJ65-CU-582
Packard Bell EasyNote LJ65-DT-020